הכירו את הצוות

Eyal@zivneurim.org  | 052-6503941

איל רולניצקי, יליד 1956, החל את דרכו בעמותה בשנת 2015, ומכהן כמנכ”ל עמותת זיו נעורים משנת 2018 .
בעל תואר במסלול BA מנהלים ממכללת רופין. רס”ן במיל’.
מדריך שייט ושייט תחרותי שהים בנשמתו.

Gil@zivneurim.org  |  052-3675934

גיל פרץ, נשוי + שניים, מנהל המרכז הימי של העמותה באשדוד משנת 2009. בוגר הכשרת מורים ורישיון להוראת מקצועות הים של משרד החינוך, ובעל רקורד עשיר בהדרכת בני נוער. מאמן שייט תחרותי מוסמך על ידי מכון “ווינגייט”, מאמן שייטים לתחרויות של איגוד השייט הישראלי, וסקיפר מהנשמה.

Moran@zivneurim.org  | 052-4524568

מורן ניב, ילידת 1987 נשואה + 1 וכלבה. בעלת תואר ראשון במדעי הים B.S.C -של “מכללת רופין”, ובעלת תואר שני בחינוך, של “מכללת אורנים”,  עמיתה במכון מנדל למנהיגות. 
היא סקיפרית בנשמה, שייטת תחרותית, וצוללת אלופה בדרגת Dive Master. 
למורן ניסיון רב בשייט “קרוס אטלנטי” במפרשיות, ובהדרכת נוער.

Yahav@zivneurim.org | 050-9704800

יהב רוזן, יליד 1993 ונשוי לורד. יהב החל את דרכו בעמותה בשנת 2018 כמדריך והחל משנת 2021 מנהל את המרכז הימי בנתניה. בעל תואר ראשון B.S.W בעבודה סוציאלית מ"מכללת רופין" עם התמחות בבריאות הנפש. בעל ניסיון רב בהדרכת בני נוער במסגרות שונות. גולש קייטסרף וגלים ומאמין גדול בים ככלי להתפתחות אישית.

Tom@zivneurim.org | 052-8741479

תם שפע, אמא לשתיים. נולדה וגדלה ברמת הגולן, על שפת הכינרת. חיה ונושמת מים מגיל 0. מדריכת צלילה, בעלת תעודת הוראה בפסיכולוגיה, ובעלת תואר שני בדרמה תרפיה. עובדת עם נוער ועם מכורים בעשור האחרון. מאמינה בכל ליבה בכוח הריפוי של המים.

Idom@zivneurim.org | 054-6543150

עידו רום, נשוי עם ילד, מנהל המרכז הימי בפלמחים, החל את דרכו בעמותה בשנת 2018. גולש גלים ורוח, בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב ובוגר קורס מדריכי גלישת גלים של מכון וינגייט. בעל ניסיון עשיר בחינוך בלתי פורמלי עם בני נוער, מאמין בכוחו של הים ליצור חוויה חינוכית, טיפולית ומעצימה.

debi@zivneurim.org | 054-8155475

דיבי מריה גדבאן, ילידת 1993, נשואה. בעלת תואר ראשון B.Ed בחינוך גופני בהתמחות קידום בריאות. התחילה את עבודתה בעמותה בשנת 2019 כמדריכה והחל מאוגוסט 2022 אחראית על תחום החינוך בעכו.
גולשת גלים ומאמינה שהים מלמד ומחנך אותנו.

Carmel@zivneurim.org | 053-6274515

כרמל מדמון, ילידת 1988. מנהלת את המרכז הימי בחדרה משנת 2022. בעלת תואר ראשון במדעי הים (BsC)  של מכללת רופין. נושמת ים מגיל צעיר, בעלת רקע נרחב בשייט הכולל חצייה של האוקיינוס האטלנטי והשקט על מפרשיות ועבודה על סירות מסחריות ופרטיות ברחבי העולם. בעלת ניסיון רב בהדרכה ימית של ילדים, נוער ובוגרים על מגוון רחב של כלים ימיים.

Ori@zivneurim.org | 052-6843346

אורי בן הרוש, בן זוג של מיכל, מתגורר בחבצלת השרון. בוגר תואר ראשון בחינוך בלתי פורמלי. החל את דרכו בעמותה בשנת 2019 כמדריך, בעל נסיון בגלישת גלים, בהדרכה  ובהנחיית קבוצות. גאה להיות חלק מעמותת זיו נעורים.

office@zivneurim.org | 050-5596249

רחל קז'ימירסקי – מתנדבת בעמותה, גמלאית משרד ראש הממשלה, סבתא לשני נכדים ואמנית בחסד. 
הצטרפה לצוות העמותה במרס  2014 לסייע לרכזת החינוך ובשנים האחרונות מרכזת את תחום כוח האדם בעמותה.

Ori@zivneurim.org | 052-6843346

אורי בן הרוש, בן זוג של מיכל, מתגורר בחבצלת השרון. בוגר תואר ראשון בחינוך בלתי פורמלי. החל את דרכו בעמותה בשנת 2019 כמדריך, בעל נסיון בגלישת גלים, בהדרכה  ובהנחיית קבוצות. גאה להיות חלק מעמותת זיו נעורים.