הכירו את הצוות

איל רולניצקי

מנכ"ל עמותת זיו נעורים

Eyal@zivneurim.org  | 052-6503941

איל רולניצקי, יליד 1956, החל את דרכו בעמותה בשנת 2015, ומכהן כמנכ”ל עמותת זיו נעורים משנת 2018 .
בעל תואר במסלול BA מנהלים ממכללת רופין. רס”ן במיל’.
מדריך שייט ושייט תחרותי שהים בנשמתו.

גיל פרץ

מנהל את המרכז הימי באשדוד

Gil@zivneurim.org  |  052-3675934

גיל פרץ, נשוי + שניים, מנהל המרכז הימי של העמותה באשדוד משנת 2009. בוגר הכשרת מורים ורישיון להוראת מקצועות הים של משרד החינוך, ובעל רקורד עשיר בהדרכת בני נוער. מאמן שייט תחרותי מוסמך על ידי מכון “ווינגייט”, מאמן שייטים לתחרויות של איגוד השייט הישראלי, וסקיפר מהנשמה.

מורן ניב

מנהלת את המרכז הימי בעכו

Moran@zivneurim.org  | 052-3675934

מורן ניב, ילידת 1987 נשואה + 1 וכלבה, מנהלת את המרכז הימי בעכו משנת 2016. בעלת תואר ראשון במדעי הים B.S.C -של “מכללת רופין”, ובעלת תואר שני בחינוך, של “מכללת אורנים”. היא סקיפרית בנשמה, שייטת תחרותית, וצוללת אלופה בדרגת Dive Master. למורן ניסיון רב בשייט “קרוס אטלנטי” במפרשיות, ובהדרכת נוער.

דודי ארדון

מנהל את המרכז הימי בנתניה

Dudy@zivneurim.org  | 054-4776278

דודי ארדון, יליד 1970, נשוי לטל ואב לשלושה, מנהל המרכז הימי נתניה – משנת 2018, וותק בעמותה משנת 2017. גולש מקצועי ואיש ים בנשמתו, בוגר קורס מדריכי גלישת מצוקים של מכון וינגייט. דודי צלם מקצועי – בוגר החוג לצילום של מכללת הדסה, צלם ומרצה לצילום סטודיו, מתמחה בצילום ספורט ימי – והבעלים של חברת הצילום 42SURF PHOTOGRAPHY דודי אחראי כמעט לכל התמונות המדהימות של “זיו נעורים”.

יערה אמיר רם

מנהלת המיזם החברתי

Yaara@zivneurim.org  | 052-3124237

יערה אמיר רם, ילידת 1972, נשואה לדותן ואמא לשלושה. סגן במיל’. מנהלת את מיזם החברתי משנת 2018. בוגרת לימודי ניהול והפקת אירועים, טיפול באמצעות בע”ח והוראת המחול. בעלת ניסיון רב שנים בחינוך הבלתי פורמלי, ומחוברת לים בנשמה. יערה מדריכה מקצועית בעמותה משנת 2014, במרכז הימי באשדוד, ומשנת 2018 מנהלת את המיזם החברתי של העמותה.

עפר חגאג

מנהל תחום החינוך

Ofer@zivneurim.org  | 050-8230280

עפר חגאג, יליד 1972, נשוי פלוס אחת. רס”ן במיל’. בעל תואר שני בקרימינולוגיה קלינית. לעפר ניסיון של למעלה מ-20 שנים בהדרכה וניהול בתחום החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, ובמיוחד עם נוער בקצה הרצף. מרצה ומנחה סדנאות הכשרה לצוותים חינוכיים ולמנהלים, לצד הכוונה והכשרה טיפולית.

Keep in touch

Fill in your details and we'll get back to you in no time.